AutoEnterprise
Автосалон електромобілів

Автомобілі на електродвигунах давно вже не дивують, але ж всього пару років назад вибір екологічно чистого та безпечного транспортного засобу був зовсім невеликий. Електромобіль – це нова ступінь розвитку сучасної техніки. На сьогоднішній день можна легко  купити електромобіль в Україні, а не тільки в Японії і США, які є лідерами автопромисловості.

 

Що ж являє собою «автомобіль майбутнього»? Зовні це звичайний транспортний засіб, але працює він не за допомогою двигуна внутрішнього згоряння, а на електриці. Тому електромобілі тихі, швидкі і абсолютно екологічні. Асортимент складається з таких моделей:

 

 • NISSAN LEAF;
 • TESLA MODEL S;
 • BMW i3;
 • TOYOTA RAV4 EV;
 • FORD FOCUS ELECTRIC;
 • SMART ELECTRIC COUPE;
 • MERCEDES B-CLASS ELECTRIC.

Переваги вибору електромобіля в Україні

Всього кілька років тому придбати якісний електроавтомобіль можна було лише за великі гроші. Сьогодні, завдяки компанії «АutoЕnterprise», багато автолюбителів уже прийняли рішення купити електромобіль в Харкові і стали щасливими володарями модного транспортного засобу.

 

Якщо Ви ще сумніваєтеся, придбати «автомобіль майбутнього» чи ні, тоді ознайомтеся зі списком, який наочно доводить переваги експлуатації електромобіля:

 

 • Безшумна робота;
 • Відсутність неприємних запахів;
 • Надійна експлуатація;
 • Відсутність необхідності проходити дороге обслуговування.

Крім цього, електромобіль стане знахідкою для сільської місцевості. Адже транспорт не буде залежати від заправок, які перебувають далеко від будинку – зарядка може здійснюватися від побутової мережі. Таким чином, ви платите лише кілька гривень за 100 кілометрів.

 

Також, автомобіль на електродвигуні відрізняється наявністю системи рекуперації, яка дозволяє при гальмуванні не витрачати енергію. Тобто, електромобіль споживає енергію тільки під час руху.

 

Про екологічність електромобілів можна говорити дуже багато. Сьогодні, сучасні водії чудово знають про загрозу забруднення навколишнього середовища. Тому вони віддають переваги електрокарам, які економлять чисте повітря, а не псують його, як звичайні автомобілі.

 

Вартість електромобілів в Україні

Уже давно не модно смітити грошима і захоплювати перехожих дорогими крутими іномарками. Зараз ті часи, коли люди знають ціну грошам і правильно ними розпоряджаються.

 

Компанія «АutoЕnterprise» не займається посередництвом і перекуповування автомобілів, тільки прямими продажами. Таким чином, вартість електромобілів в Україні буде мінімальна, при цьому Ви можете бути впевненими в якості і надійності кожної моделі.

 

Вартість електромобіля в Україні залежить від обраної моделі. Сьогодні найбільш популярним вважається Nissan Leaf, ціна на який стартує від 9 999 доларів. З огляду на всі переваги екомобілів, це не така вже й велика цифра, адже авто досить швидко окупиться за рахунок економії на паливі. Придбавши екокарів, Вам більше не доведеться витрачатися на бензин, масла і фільтри, а також на дорогі техогляди.

Чому МИ?

НУЛЬОВА ТОКСИЧНІСТЬ

Ваш транспортний засіб не завдає жодної шкоди навколишньому середовищу.

ШИРОКИЙ ВИБІР ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

У нашому автосалоні представлений широкий модельний вибір на будь-який смак.

ХОРОШІ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Наші клієнти завжди залишаються задоволеними!

ТЕХПІДТРИМКА

Спеціалізоване СТО. Мережа зарядних станцій, пільгові умови тарифікації для клієнтів компанії!