Зарядні пристрої від AutoEnterprise

Пільгове право на використання зарядних пристроїв компанії «AutoEnterprise» не може бути використано для комерційних потреб, не може бути продано, подаровано або іншим способом передано третім особам. Воно поширюється лише на автомобіль та його власника, який надавав документи, що підтверджують його право на пільгове використання зарядних станцій.

Компанія «AutoEnterprise» може позбавити пільг у двох випадках:

 • санкціонованої передачі особистого пільгового права на використання зарядки будь-яким третім особам (передача пароля, VIN-КОДУ і т.д);
 • сприяння третім особам у несанкціонованому використанні зарядних пристроїв.

Комерційна пропозиція

Дуже часто до нас звертаються з питанням про заміну зарядних станцій інших компаній на наші, більш якісні! Саме для таких людей, компанія «AutoEnterprise» запустила унікальну програму заміни станцій інших компаній в Україні на свої! У вас є станція іншої компанії та вона Вас не влаштовує? У такому випадку Ви маєте можливість безкоштовно замінити її на нашу електрозаправку нового покоління!

Як отримати знижки стороннім електрокарам?

 • Встановити чіп в Електромобіль +25%
 • Купити електрокар для бізнесу в таксі +15%
 • Застрахувати своє авто у нас +5%

Участь в програмі ChargeSharing:

 • Купити та встановити станцію +5%
 • Купуйте швидкісну або 3 звичайних станції та збільшуйте розмір Вашої знижки до +10%

Заряджайся зручно!

Встановлюйте в свій електромобіль чіп від «AutoEnterprise» і заряджайте авто з автоматичною активацією ЗУ!

Після встановлювання чіпу до Вашого авто, зарядка стає набагато простіше, Ви не будете докладати ніяких зусиль. Щоб в цьому переконатися, ознайомтеся з алгоритмом підзарядки чіпованого авто:

 1. Підключіть конектор до вашого екомобілю.
 2. Зарядна станція автоматично зчитує інформацію з чіпу, VIN номер вашого авто, після чого система пізнає авто.
 3. Відбувається активація зарядної станції.

Автоматична активація зарядки буде доступна тільки для власників чипованних авто. Встановити чіп можна в будь-якому з наших сервісних центрів!

Компанія AutoEnterprise піклується про своїх клієнтів!

Зарядні станції від компанії AutoEnterprise

Головне завдання компанії AutoEnterprise – поширення по території Україні електромобілів та мережі станцій підзарядки. Вже сьогодні зарядні станції можна знайти не тільки в межах міста, але і на міжміських трасах, що дозволяє власникам електрокарів вирушати в далекі поїздки та не турбуватися, що заряд закінчиться .

Кожен клієнт компанії має можливість заряджати авто на станціях двох типів:

 • Звичайні 10-30 кВт для j1772/Mennekes, повна зарядка автомобіля триває 2-3 години;
 • Supercharger 20, 40 кВт для CHAdeMO/ССS, де повна зарядка здійснюється за проміжок часу від 20 хвилин до 2 годин, все залежить від ємності батареї та моделі авто.

Для клієнтів компанії AutoEnterprise існує спеціальний додаток AE Charging Point, де відзначені всі існуючі зарядні станції на території України. Також розташування станцій можна переглядати на сервері charge.autoenterprise.com.ua, де вся інформація доступна після авторизації.

До кінця 2017 року, по Україні планується більше 1000 зарядних станцій від AutoEnterprise. Також компанія безперервно удосконалює сервіс, весь час виходять оновлення, нові проекти, що робить електромобілі більш зручними у використанні на українських дорогах.