Зарядні пристрої

Зарядні пристрої

Усі наші електрокари укомплектовані сертифікованими зарядними пристроями 220 Вольт.

Компанія AutoEnterprise надає можливість використовувати наступні види зарядних станцій:

  • Домашній зарядний пристрій (Type 1 SAE-J1772);
  • Стаціонарний зарядний пристрій (Type 1 SAE-J1772 & Type 2 Mennekes);
  • Портативний зарядний пристрій EV для всіх EVSE EV (Type 1 SAE J1772);
  • Зарядний пристрій Tesla Mobile Connector;
  • Зарядний пристрій Tesla Wall Connector;
  • SUPERCHARGER (DC FAST CHARGER) CHADEMO/CCS;
  • 20KW Chademo CCS Combo Portable Charger.

Наші зарядні станції оснащені наступними типами коннекторів:

  • SAE J1772 (IEC Type 1). Призначений для однофазних електричних систем з 120 В або 240 В. Круглі роз’єми (43 мм) з п’ятьма контактами і висновком заземлення. Підходить для таких електромобілів як третє покоління Chevrolet Volt і Nissan Leaf.
  • CCS (Combined Charging Standard). Комбінована зарядна система. Така технологія пропонує всім власникам електрокарів використовувати єдине вхідне гніздо для всіх методів заряду.
  • CHAdeMO. Це найпопулярніший стандарт DC зарядок. Дана технологія була впроваджена в 2009 році в Японії. На даний момент близько 80% електрокарів обслуговуються на станціях за технологією CHAdeMO.

Ви  маєте можливість зарядити своє авто на оснащених зарядними станціями паркінгах біля АЗС, ТРЦ, СТО, готелів, ресторанів, житлових комплексів та інших. Зарядка здійснюється за максимально короткий проміжок часу – від 15 хв до 2,5 год, залежно від ємності батареї авто.

Установка зарядних станцій для електромобілів в таких місцях вигідно для обох сторін, так як власник станції матиме стабільний прибуток, а власник електрокара – можливість зарядити авто та витратити час на відпочинок і розваги. Найближчим часом прогнозується значне збільшення зарядних станцій в подібних місцях, тобто з часом не залишиться жодного паркінгу, де не можна було б зарядити електрокар.

AutoEnterprise безперервно розширює свою мережу зарядних станцій. Сьогодні по Україні налічується близько 1000 станцій, та цифра невпинно зростає, кожен день встановлюються нові. Кілька років тому виникало питання – якщо купити електрокар, то як і де його заряджати? Через невеликого запасу ходу, багато хто побоювався виїжджати на них за місто, щоб не стихнути на трасі далеко від електрики. Зараз подібні питання виникає набагато рідше, так як станції можна знайти і за містом за допомогою спеціального додатку AE Charging Point.

Якщо Ви плануєте вирушити у тривалу поїздку по країні, то рекомендовано скористатися картою раніше згаданого додатку для побудови маршруту. Так Ви будете заздалегідь знати, скільки піде часу на поїздку, де можна зупинитися, відпочити і зарядити авто для продовження шляху.