АВТО З США

Шукаєте надійне американське авто?

AutoEnterprise не перший рік займається поставками легкових машин, мотоциклів, катерів та інших транспортних засобів з Америки в Україну. Ми підберемо автомобіль Вашої мрії, виходячи з бюджету і побажань, і забезпечимо своєчасну доставку! Прямі договори з американськими перевізниками і морськими лініями дозволяють нам швидко виконати свої зобов'язання перед клієнтами.

Переваги авто з USA:

Розрахувати вартістьВартість авто:

Більш докладний розрахунок можна отримати перейшовши за посиланням Калькулятор розмитнення

За усіма питаннями щодо доставки транспорту з США телефонуйте за номером: +380(97)5357777

Купити авто з Америки вигідніше, ніж придбати його в Україні. Чому? Американці міняють машини кожні 3-5 років, в результаті авторинок США постійно поповнюється хорошими пропозиціями.

Краща ціна

Краща ціна на б/у машини з США. Американські авто обійдуться на 20-40% дешевше, ніж в Україні, Європі та Азії

Якісна збірка

Американські автомобілі відрізняються від європейських і азіатських аналогів надійністю, оскільки американці більш вибагливі до якості авто і педантично відносяться до питань безпеки.

Величезний вибір

Від сучасних марок до легендарних американських моделей — на автомобільному ринку у США представлений широкий вибір різноманітних б/у машин з ДВЗ і електромобілів.

Достовірна історія

За кожною машиною закріплений номер, який є у базі Державного Департаменту Транспортних засобів США — можна запросити будь-яку інформацію. Наприклад, Ви можете дізнатися чи потрапляло авто в ДТП, кількість власників автомобіля, дату останнього техогляду та інші дані.

ВАРТІСТЬ АВТО В США
price

ДОСТАВКА ПО США

ВАНТАЖНІ РОБОТИ В США

ДОСТАВКА ДО ОДЕСИ

ПОСЛУГИ ПОРТУ

РОЗМИТНЕННЯ

ПОСЛУГИ ФІРМИ

ПІДСУМКОВА ВАРТІСТЬ

* - для електромобілів відображається вартість сертифікації автомобіля і чіповка. Більш детальну інформацію можна отримати перейшовши на основний калькулятор.

Авто із USA "під ключ"

AutoEnterprise доставить будь-який автомобіль в Україну

Послуги:

Підбір авто. Ви обираєте модель, колір, комплектацію автомобілю. Якщо Ви обрали машину на американському аукціоні, то для участі необхідно внести депозит. Ми можемо доставити будь-який транспортний засіб з США: легковий автомобіль, мотоцикл чи катер.

Покупка авто. Спеціалісти компанії AutoEnterprise допоможуть прийняти участь у торгах онлайн та купити автомобіль з Америки.

Доставка авто. Доставка до американського порту займає від трьох до чотирнадцяти днів. Потім авто припливає до одеського порту. Далі відбувається оформлення машини, розмитнення та сертифікація. Термін доставки автомобіля (з моменту покупки на аукціоні і до моменту передачі його клієнту) становить близько трьох місяців.

Copart - на торги виставлені не відновлені, наприклад, після ДТП, автомобілі.
IAAI - виставляють авто після ремонту.
Manheim - лізинговий і закритий аукціон, на якому торгують тільки акредитовані дилерські салони.

Часто задавані питання

Чому так вигідна покупка авто після ДТП?

Аварійні автомобілі з США отримують сертифікат Salvage і потрапляють на страховий аукціон, в зв'язку з чим стають менш цікавими для американців. І, найчастіше, їдуть в Україну за вартістю 30% від ціни цілого автомобіля з аукціону Манхейм!

Яка середня вартість ремонту битого авто?

Залежно від удару і класу автомобіля, ціна ремонту може становити від $ 500 і вище.

Які гарантії того що авто можна буде полагодити, усунувши всі наслідки ДТП?

Вибираючи автомобілі на аукціоні, наша компанія здійснює всі необхідні перевірки авто на історію володіння і ДТП. Для Вас, наші фахівці підберуть автомобіль з мінімальними пошкодженнями і тільки ті авто, які реально відновити, попередньо розрахувавши вартість ремонту.

Принцип роботи аукціону

Щодня Ви отримуєте від менеджера компанії варіанти автомобілів на торги. Після цього:

  • Ви обираєте той, який може бути вам цікавий,
  • Ми узгоджуємо ставку
  • Проводимо торги
  • При виграші ми отримуємо інвойс (вартість авто + комісія аукціону) і підраховуємо логістичні витрати для доставки в Україну. Аукціон працює 5 днів на тиждень з понеділка по п'ятницю.
Які етапи і способи оплати?

Існує кілька варіантів оплати:

  1. 100% оплата авто. Після виграшу на аукціоні вираховується сума доставки під ключ в Україну, ми виставляємо рахунок і ви за безготівковим способом проводите оплату в будь-якому відділенні банку. Сума фіксується і є незмінною, навіть якщо якийсь фактор змінився в момент транспортування.
  2. Поетапна оплата. Спочатку Ви оплачуєте інвойсну вартість авто і пересилання грошей в штати, а по приїзду автомобіля в Україну доплачуєте залишок суми.

Задайте питання